Производители

Рейлін, Дочірнє підприємство

Производитель: Рейлін, Дочірнє підприємство (Украина)
Название компании Рейлін, Дочірнє підприємство
Телефон +38 (044) 522 21 21
Fax +38 (044) 522 57 60
E-mail [email protected]
Страна Украина
Веб-сайт
Адрес Україна 03143 м.Київ-143, вул.Івана Сірка,15
Просмотров: 205
Отзывов: 0
Описание
Дочірнє підприємство «Рейлін» успішно працює на ринку сільського господарства України з 1994 року. За цей час ми пройшли довгий шлях становлення. І сьогодні з впевненістю можна сказати, що ДП «Рейлін» стало одним з передових підприємств України. Адже ми не стоїмо на місці, рухаємося вперед, впроваджуємо нові проекти, технології. Завдяки нашому величезному досвіду та професіоналізму співробітників, ДП «Рейлін» справедливо посідає чільне місце серед успішних підприємств України.

Ми працюємо і розвиваємося в багатьох напрямках, основними з яких є оптова торгівля насінням сорго, арахісу та бавовнику, саджанцями чорниці та актинідії (ківі), с/г технікою та запчастинами, адювантами до ЗЗР, інокулянтами для бобових культур, надання агротехнологічних консультацій, розробка та впровадження новітніх інтенсивних технологій в галузі сільського господарства.

Основними постачальниками товарів є компанії «Cajo, Inc.» та «Vesna» (США). З кожним роком кількість наших партнерів зростає.

Робота на землі не з легких, але ми робимо все можливе, щоб успішних господарів на українській землі було якомога більше.

Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв


Забыли пароль? Регистрация