Новости

Corteva Agriscience та Ощадбанк пропонують фермерам скористатися пільговою програмою кредитування закупівлі насіння

Corteva Agriscience та Ощадбанк пропонують фермерам скористатися пільговою програмою кредитування закупівлі насіння
Corteva, Inc., глобальна винятково сільськогосподарська компанія, спільно з державним АТ "Ощадбанк" представляють українським агровиробникам партнерську програму пільгового кредитування на закупівлю насіння соняшнику, кукурудзи та озимого ріпаку преміальної генетики бренду Pioneer®.
У програмі можуть брати участь фермери, які бажають придбати насіння Pioneer® на суму від 200 тисяч гривень. Відсоткова ставка за позиками починається від 0,01% річних у гривні та залежить від графіку погашення, терміну кредитування та наявності застави. Максимальний термін кредитування - 12 місяців. Щоб подати заявку на участь, фермерам необхідно звернутися до торгового агента Corteva у своєму регіоні.
При видачі кредиту відсутня комісія за надання позики. Позичальники за цією програмою надаватимуть Ощадбанку спрощений перелік документів та можуть розраховувати на пріоритетний розгляд заявки, а також скорочений час на прийняття рішення щодо кредитування.
"Corteva працює з українськими фермерами пліч-о-пліч, активно підтримуючи їх під час війни. Компанія вважає Україну одним з ключових гравців на продовольчому ринку в регіоні та робить все можливе, щоб допомогти виробникам забезпечувати продовольчу безпеку країни та світу", - заявила фінансова керівниця Corteva Agriscience в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу Олена Дуніна.

"Ощадбанк продовжує збільшувати кількість партнерських програм для підприємців, покликаних надати доступ до фінансування на пільгових умовах для відновлення та розвитку бізнесу. Цього вдається досягати завдяки співпраці з такими провідними компаніями, як Corteva. Стратегічна ціль цього та інших партнерств - підтримка економіки держави під час повномасштабної війни", - зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за послуги мікро-, малого та середнього бізнесу.

Про Corteva Agriscience
Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) - це глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка поєднує провідні інновації в галузі, активну взаємодію з клієнтами та оперативне виконання, щоб вигідно надавати рішення для найактуальніших світових проблем сільського господарства. Corteva створює вигідні ринкові переваги завдяки своїй унікальній стратегії дистрибуції, а також збалансованому та глобально різноманітному поєднанню насіння, засобів захисту рослин, цифрових продуктів і послуг. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне максимізувати продуктивність для фермерів, одночасно співпрацюючи з зацікавленими сторонами в усій харчовій системі, виконуючи своє зобов‘язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua
Слідкуйте за Corteva Agriscience у Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter та YouTube.
™ ® SM Торгові марки та знаки обслуговування Corteva Agriscience та її афілійованих компаній.
Про Ощадбанк
Ощадбанк - провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. З початку повномасштабного вторгнення Ощад як системно важливий банк перш за все сконцентрував зусилля на забезпеченні безперебійної роботи на всіх рівнях. Ощадбанк має найбільшу мережу серед усіх українських банків, яка налічує близько 1200 відділень та надає послуги більш ніж 6,2 млн клієнтам.
Іншим пріоритетом Ощадбанку під час повномасштабної війни є кредитна підтримка української економіки. Тільки протягом минулого року чистий кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку збільшився на 5 млрд грн (або на 33%) та становить близько 21,4 млрд грн. Цього вдалося досягти завдяки тому, що Ощадбанк пропонує різноманітні програми допомоги українському бізнесу (державні, регіональні та міжнародні), а також через спрощення механізму фінансування та лібералізацію його умов. Віднедавна подати онлайн-заявку на кредитування та отримати попереднє рішення за 24 години клієнти ММСБ можуть за допомогою сервісу ОщадБізнес. Більше про послуги Ощаду для ММСБ можна дізнатися за посиланням: https://www.oschadbank.ua/msb

Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв
Забыли пароль? Регистрация