Новости

ФАО підтримує малих фермерів та сільські родини, які постраждали внаслідок війни

ФАО підтримує малих фермерів та сільські родини, які постраждали внаслідок війни
Федеральний Міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Джем Оздемір та Міністр сільського господарства Італії Франческо Лоллобриджида провели спеціальну зустріч, присвячену Україні. На заході були присутні інші міністри сільського господарства країн G7, а також міністри сільського господарства Грузії та Республіки Молдова. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський окреслив виклики, з якими стикається Україна через значну руйнацію сільськогосподарської інфраструктури.

Максимо Тореро, головний економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), представив поточну оцінку ФАО щодо ситуації в Україні та сусідніх країнах, а також План швидкого реагування ФАО для України у 2024 році та Стратегію розвитку ФАО для України (2024-2027). У цих документах детально висвітлено фокус ФАО на підвищенні конкурентоспроможності агропродовольчого сектору країни, популяризації комплексного управління ландшафтами для сталого сільськогосподарського виробництва та сприянні приведенню українських агропродовольчих систем у відповідність до стандартів Європейського Союзу.

ФАО розраховує на фінансування у розмірі близько 290 мільйонів доларів США для швидкого реагування (150 мільйонів доларів США) та середньострокового розвитку (138 мільйонів доларів США). Фінансування реагування на надзвичайні ситуації дозволить задовольнити нагальні потреби понад 800 000 сільських жителів у 2024 році.

З моменту ескалації війни в лютому 2022 року ФАО підтримала понад 185 000 сільських сімей насінням овочів, кормами для тварин, птицею, ваучерами та грошовою допомогою, а також 10 000 фермерів обладнанням для тимчасового зберігання зерна, насінням зернових та генераторами.

За підтримки партнерів минулого року ФАО вдалося перемістити Український генетичний банк рослин зі сходу країни, відкрити лабораторії для підтримки експорту зерна на прикордонних об’єктах, розробити схему грантів на заході Україні для допомоги малим виробникам у розбудові ланцюжків доданої вартості, а також продовжити надання гуманітарної підтримки.

Дискусії були спрямовані на аналіз існуючих викликів та визначення негайних і короткострокових потреб для реалізації Порядку денного до 2030 року в секторі продовольства та сільського господарства з урахуванням вимог вступу до ЄС для Грузії, Республіки Молдова та України, з особливим акцентом на збереженні ролі України як ключового гравця у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв
Забыли пароль? Регистрация