Нестача постачання та погодні ризики для врожаю 2025 року підштовхнули котирування української борошномельної пшениці вгору протягом звітного тижня. Котирування українського фуражного зерна покращилися на тлі покриття коротких позицій у поєднанні із виснаженням запасів.
Експортні ціни на великі партії продовольчої пшениці в портах Констанца/Варна перебували у змішаному тренді. В Україні експортні ціни на продовольчу пшеницю знову трохи зросли у портах Великої Одеси та Дунаю. Ціни на фуражну пшеницю також зросли. Зростання, як і раніше, відбувалося на тлі слабкої пропозиції від аграріїв та активного попиту з боку імпортерів.
"Внутрішні ціни на українську пшеницю зростають швидше, ніж котирування за експортними напрямками. Різниця в ціні між котируваннями FOB-Одеса та на базисі C&F, а також різниця між FOB-Одеса та базисом CPT-порт часто становить близько $6-7, що є рекордно низьким показником і не покриває логістичних витрат", - сказав один український трейдер.
Ціни на пшеницю продовольчу (12,5%) на умовах FOB порт Констанца (Румунія) зросли на 3 дол. США/т до 249-251 дол. США/т (240-242 дол. США/т, DAP Констанца) з постачанням у лютому/березні. Ціни на пшеницю 11,5% протеїну знизилися на 2 дол. США/т до 236-243 дол. США/т FOB або 229-236 дол. США/т, DAP, Варна, а на фуражну пшеницю знизилися на 2 дол. США/т до 227-23,7 Констанца/Варна).
Детальніше в АГРО+Зерно.
Потрібні ціни на зернові та інформація про тенденції на ринках?
Пишіть: [email protected]
Телефонуйте: +380 675964652 (WhatsApp, Viber, Telegram).
Середні закупівельні ціни на зернові
Еще нет отзывов. Будьте первым!