За умовами програми, учасники повинні будуть зробити власний інвестиційний внесок, розмір якого залежить від обраного напрямку діяльності. Гранти будуть виплачуватися в гривні (UAH) за обмінним курсом ООН у межах двох грантових вікон:
до 416 500 грн (10 000 дол США) для малих сільгоспвиробників;
до 1 041 250 грн (25 000 дол США) для сільськогосподарських мікро- та малих підприємств, сільськогосподарських кооперативів та асоціацій виробників продукції з географічними зазначеннями (ГЗ).
Для участі у програмі можуть податись агровиробники із Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, та окремих районів Дніпропетровської областей.
У Львівській області підтримка буде зосереджена на ягідництві, овочівництві, аквакультурі, молочному виробництві та недеревній лісовій продукції. У Закарпатській області допомогу можуть отримати виробники закарпатського меду (ГЗ), закарпатського вина та традиційних гуцульських сирів, таких як коровяча бриндза та овеча бриндзя (НМП), а також агровиробники у секторах аквакультури, ягідництва, овочівництва та недеревної лісової продукції. Виробники в Івано-Франківській та Чернівецькій областях можуть отримати переваги від інвестицій в ягідництво, овочівництво, недеревну лісову продукцію, аквакультуру, гуцульську коровячу бриндзу та овечу бриндзю (НМП). У Дніпропетровській області основна увага буде зосереджена на ягідництві, овочівництві, аквакультурі та молочному виробництві.
Програма також надає грантоотримувачам комплексний пакет підтримки, який виходить за межі фінансової допомоги, включаючи консультації експертів, технічні поради та навчання.
Еще нет отзывов. Будьте первым!