"Ми можемо проводити дослідження з якості добрив, проведення лабораторних досліджень, щоб ви могли боротися з посухою, використовуючи найбільш сучасні технології та ефективно використовувати воду та інші сировини для розвитку цієї сфери", - сказала Осьмачко.
Заступниця міністра також зауважила, що для України пряме партнерство з країнами Африки є одним з пріоритетів. "Ми хочемо розвивати наші стосунки в руслі партнерства і готові приймати участь у довгострокових проєктах з нашими колегами з африканських країн та в інвестиційних процесах", - сказала Оксана Осьмачко.
"Українські навчальні заклади можуть проводити навчання більш як для 1 млн іноземних студентів. Це ще одна можливість розвитку нашої співпраці. Українські виші мають великий досвід роботи зі студентами з Африки. До повномасштабного вторгнення у нас навчалося більше ніж 76 тис. студентів з африканських країн. Ми відкриті до діалогу з кожною африканською країною, щоб знайти точки дотику для розвитку співпраці", - зазначила Оксана Осьмачко.
Форум "Україна-Африка" зібрав онлайн представників 21 країни Африканського континенту, сільськогосподарських товаровиробників України та профільних державних органів. Зокрема, у заході взяли участь представники Гамбії, Кабо-Верде, Гвінеї, Руанди, Сьєрра-Леони, Сенегалу, Ботсвани, Гани, Єгипту та інших країн.
Еще нет отзывов. Будьте первым!