Новости

Передові технології вирощування агрокультур допомагають рослинам бути стійкими до різних погодних викликів - Dbcjwmrbq

Передові технології вирощування агрокультур допомагають рослинам бути стійкими до різних погодних викликів - Dbcjwmrbq
Кліматичні аномалії в Україні стають все частішими, і це суттєво впливає на агросектор. Через спеку врожайність зменшується. Передові технології вирощування агрокультур допомагають рослинам бути стійкими до різних погодних викликів. Підтримка Франції щодо впровадження інноваційних рішень для боротьби з посухою особливо актуальна сьогодні.

Про це повідомив виконуючий обов‘язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час виступу на круглому столі "Нові рішення захисту рослин від посухи".

За його словами, добре, що малі фермери, особливо з прифронтових південних регіонів, отримали доступ до таких технологій.

"Дякую французькому уряду і французькому народу за підтримку в нашій боротьбі з країною-агресором. Зокрема, за впровадження проєкту з передачі стимулятора росту рослин українським фермерам. Для України важливо мати стійкий аграрний сектор, який займає значну частку в економіці держави. Стресу і форс-мажорних погодних умов стає більше. Треба боротися з погодними викликами, в тому числі, посухою, яка цього року дуже сильна - в деяких областях на сході і півдні дощів не було по кілька місяців", - зазначив Тарас Висоцький.

Він наголосив, що після реалізації програми, у рамках якої 123 фермерські господарства отримали 20 тис. літрів препаратів для збереження врожайності кукурудзи, сої та соняшнику в умовах посухи, важливо отримати зворотній зв‘язок. Це дозволить у майбутньому покращувати технології, створювати національні програми. Щоб мати стійкий постійний високий урожай і забезпечувати внутрішню та міжнародну продовольчу безпеку.

Виконуючий обов‘язки Міністра також нагадав, що український Уряд працює над різними програмами підтримки фермерів. Є постійно діючі програми щодо безкоштовної роздачі насіння, мінеральних добрив, діє програма з надання грантів на сади та теплиці. Підписаний наказ Мінагрополітики про виплату близько 800 млн гривень малим аграріям, які обробляють до 120 га на деокупованих територіях. Вони отримають по 8 тисяч гривень на га. Також завершена перша хвиля прийому заявок на безповоротну допомогу на контрольованій території - по 4 тисячі гривень на гектар. Наступна хвиля планується наприкінці липня. Загалом таких хвиль буде кілька.

Отзывы посетителей:
(Следующие отзывы принадлежат опубликовшим их посетителям. Сайт не несет ответственности за содержание комментариев.)

Еще нет отзывов. Будьте первым!

Написать отзыв
Забыли пароль? Регистрация